IP Ban (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Country
id: Negara

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: Location
id: Lokasi
