IP Ban (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Country
it: Paese

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Settings
it: Impostazioni

en: Save
it: Salva

en: Location
it: Posizione
