IP Ban (8.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Country
pl: Państwo

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Location
pl: Położenie

en: Policy
pl: Polityka

en: Test IP address
pl: Przetestuj adres IP
