IP Ban (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Country
ro: Ţară

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Location
ro: Locaţia
