IP Geolocation Views & Maps (2.0.0-alpha0) - en to fi translation catalogue (46 entries)

en: disabled
fi: ei käytössä

en: more
fi: lisää

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Go
fi: Mene

en: Advanced options
fi: Lisävaihtoehdot

en: Reset
fi: Palauta

en: None
fi: Ei mitään

en: default
fi: oletus

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Country
fi: Maa

en: none
fi: ei yhtään

en: Region
fi: Alue

en: Block
fi: Lohko

en: Page
fi: Sivu

en: Average
fi: Keskimäärin

en: Maximum
fi: Suurin

en: Address
fi: Osoite

en: Role
fi: Rooli

en: Last
fi: Viimeinen

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: IP Address
fi: IP-osoite

en: Street
fi: Katuosoite

en: City
fi: Kaupunki

en: Postal code
fi: Postinumero

en: Latitude
fi: Leveyspiiri

en: Longitude
fi: Pituuspiiri

en: Sort by
fi: Lajittele

en: seconds
fi: sekuntia

en: Refine
fi: Tarkenna

en: First
fi: Ensimmäinen

en: Second
fi: Sekunti

en: Map
fi: Kartta

en: Apply
fi: Käytä

en: Minimum
fi: Pienin

en: Precision
fi: Tarkkuus

en: Last visit
fi: Viimeisin vierailu

en: Postal Code
fi: Postinumero

en: Country code
fi: Maakoodi

en: Route
fi: Reitti

en: IP address
fi: IP osoite

en: Sum
fi: Summa

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: No results text
fi: Teksti joka näytetään jos näkymällä ei ole tuloksia

en: Master
fi: Isäntä
