IP Geolocation Views & Maps (2.0.0-alpha0) - en to jv translation catalogue (25 entries)

en: disabled
jv: mati

en: more
jv: pepaké

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Go
jv: Nuju

en: Advanced options
jv: Opsi lanjutan

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: default
jv: gawan

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Country
jv: Negara

en: none
jv: ora ana

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Average
jv: Rerata

en: Maximum
jv: Maksimal

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Role
jv: Parāgā

en: IP Address
jv: Alamat IP

en: Refine
jv: Alusana

en: Precision
jv: Ketepatan

en: Last visit
jv: Kunjungan terakhir

en: IP address
jv: Alamat IP

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
