IP Geolocation Views & Maps (2.0.0-alpha0) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: disabled
pa: ਆਯੋਗ ਹੈ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Advanced options
pa: ਵਿਕਸਿਤ ਵਿਕਲਪ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Role
pa: ਰੋਲ
