IP Info (1.0.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: No log messages available.
dz: དྲན་དེབ་འཕྲིན་དོན་ཚུ་ལངམ་མིན་འདུག

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་
