IP Info (1.0.0-rc1) - en to gd translation catalogue (10 entries)

en: Type
gd: Seòrsa

en: Date
gd: Ceann-là

en: Message
gd: Teachdaireachd

en: No log messages available.
gd: Chan eil teachdaireachd loga ann.

en: Country
gd: Dùthaich

en: History
gd: Eachdraidh

en: Region
gd: Roinn-dùthcha

en: User
gd: Cleachdaiche

en: Hostname
gd: Ainm an òstair

en: Location
gd: Ionad
