IP Info (1.2.0) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Message
af: Boodskap

en: No log messages available.
af: Geen logboodskappe beskikbaar.

en: Country
af: Land

en: View
af: Wys

en: History
af: Geskiedenis

en: User
af: Gebruiker

en: Error
af: Fout

en: Created
af: Geskep

en: Hostname
af: Gasheernaam

en: Location
af: Ligging

en: Warning
af: Waarskuwing
