IP Info (1.2.0) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Message
am: መልእክት

en: View
am: ትይታ

en: History
am: ታሪክ

en: Region
am: ክልል

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Error
am: ስህተት

en: Location
am: ቦታ

en: Locked
am: የተቆለፈ
