IP Info (1.2.0) - en to ar translation catalogue (30 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Message
ar: الرسالة

en: No log messages available.
ar: لا توجد رسائل سجل.

en: Country
ar: الدولة

en: View
ar: عرض

en: History
ar: الأرشيف

en: Region
ar: منطقة

en: User
ar: مستخدم

en: Error
ar: خطأ

en: Created
ar: الإنشاء

en: Hostname
ar: اسم المستضيف

en: Location
ar: الموضع

en: Warning
ar: تحذير

en: N/A
ar: غير موجود

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Notice
ar: إعلام

en: Info
ar: معلومات

en: Changed
ar: تم التغير

en: Completed
ar: تم الإنهاء

en: Debug
ar: تنقيح

en: Locked
ar: مقفل

en: About
ar: حول

en: Draft
ar: مسودة

en: Emergency
ar: حالة طارئة

en: Alert
ar: تنبيه

en: Critical
ar: حرج
