IP Info (1.2.0) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Message
ast: Mensax

en: No log messages available.
ast: Nun hai rexistru de mensaxes.

en: View
ast: Vista

en: History
ast: Historial

en: Region
ast: Rexón

en: User
ast: Usuariu

en: Error
ast: Fallu

en: Created
ast: Fechu

en: Hostname
ast: Nome de la máquina

en: Location
ast: Llugar

en: N/A
ast: N/D
