IP Info (1.2.0) - en to az translation catalogue (27 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Message
az: Mesaj

en: No log messages available.
az: Heç bir jurnal mesajı əlçatan deyil.

en: Country
az: Ölkə

en: View
az: Görünüş

en: History
az: Tarix

en: User
az: İstifadəçi

en: Error
az: Səhv

en: Created
az: Yaradıldı

en: Hostname
az: Host adı

en: Location
az: Məkan

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: N/A
az: Yox

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Notice
az: Xəbərdarlıq

en: Info
az: Məlumat

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Debug
az: Debaq

en: Locked
az: Bağlanıb

en: About
az: Haqqında

en: Emergency
az: Təcili

en: Alert
az: Xəbərdarlıq

en: Critical
az: Kritik
