IP Info (1.2.0) - en to be translation catalogue (25 entries)

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Message
be: Паведамленне

en: No log messages available.
be: Лёгі адсутныя

en: Country
be: Краіна

en: View
be: Праглядзець

en: History
be: Гісторыя

en: Region
be: Рэгіён

en: User
be: Карыстальнік

en: Error
be: Памылка

en: Created
be: Створана

en: Hostname
be: Імя хоста

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Warning
be: Увага

en: N/A
be: Не даступна

en: Notice
be: Паведамленне

en: Info
be: Інфармацыя

en: Webform
be: Анкета

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: Locked
be: Зачынены

en: About
be: Аб

en: Draft
be: Чарнавік
