IP Info (1.2.0) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Message
bg: Съобщение

en: No log messages available.
bg: Няма лог. съобщения

en: Country
bg: Страна

en: View
bg: Прегледай

en: History
bg: История

en: Region
bg: Област на сайта

en: User
bg: Потребител

en: Error
bg: Грешка

en: Created
bg: Създадено

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Location
bg: Местоположение
