IP Info (1.2.0) - en to bn translation catalogue (16 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Date
bn: তারিখ

en: Message
bn: বার্তা

en: No log messages available.
bn: কোন লগ বার্তা নেই।

en: View
bn: প্রদর্শন

en: History
bn: ইতিহাস

en: Region
bn: অঞ্চল

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Error
bn: ত্রুটি

en: Location
bn: অবস্থান

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়

en: Debug
bn: ডিবাগ

en: About
bn: সম্পর্কে
