IP Info (1.2.0) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Message
bs: Poruka

en: Country
bs: Zemlja

en: View
bs: Pregled

en: History
bs: Istorija

en: User
bs: Korisnik

en: Error
bs: Greška

en: Created
bs: Kreiran

en: Location
bs: Lokacija

en: Locked
bs: Zaključano
