IP Info (1.2.0) - en to ca translation catalogue (34 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Message
ca: Missatge

en: No log messages available.
ca: No hi ha missatges de registre disponibles.

en: Country
ca: País

en: View
ca: Mostra

en: History
ca: Història

en: Region
ca: Regió

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador

en: Location
ca: Localització

en: Warning
ca: Avís

en: N/A
ca: No aplica

en: Company
ca: Empresa

en: Security
ca: Seguretat

en: City
ca: Ciutat

en: Notice
ca: Notificació

en: Changed
ca: Canviat

en: Completed
ca: Completat

en: Webform
ca: Formulari web

en: Debug
ca: Depuració

en: Organization
ca: Organització

en: Locked
ca: Bloquejat

en: About
ca: Detalls

en: Draft
ca: Esborrany

en: Behaviors
ca: Comportaments

en: Connection
ca: Connexió

en: Emergency
ca: Urgència

en: Alert
ca: Alerta

en: Critical
ca: Crític
