IP Info (1.2.0) - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Message
cs: Zpráva

en: No log messages available.
cs: Nejsou k dispozici žádné zprávy v logu.

en: Country
cs: Země

en: View
cs: Zobrazit

en: History
cs: Historie

en: User
cs: Uživatel

en: Error
cs: Chyba

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Hostname
cs: Hostitel

en: Location
cs: Místo

en: Warning
cs: Varování

en: Serial
cs: Sériové číslo

en: Company
cs: Společnost

en: Security
cs: Bezpečnost

en: City
cs: Město

en: Notice
cs: Oznámení

en: Changed
cs: Změněno

en: Completed
cs: Dokončené

en: Debug
cs: Ladění

en: Locked
cs: Uzamčeno

en: About
cs: Popis

en: Log messages
cs: Logovat zprávy

en: Draft
cs: Koncept

en: Emergency
cs: Stav nouze

en: Alert
cs: Upozornění

en: Critical
cs: Kritický
