IP Info (1.2.0) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Edit
cy: Golygu

en: Date
cy: Dyddiad

en: Message
cy: Neges

en: No log messages available.
cy: Dim negeseuon log ar gael.

en: Country
cy: Gwlad

en: View
cy: Gweld

en: History
cy: Hanes

en: Region
cy: Rhanbarth

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Error
cy: Gwall

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Hostname
cy: Enw gwesteiwr

en: Location
cy: Lleoliad

en: Serial
cy: Cyfresol

en: Company
cy: Cwmni

en: City
cy: Tref

en: Webform
cy: Ffurf gwe
