IP Info (1.2.0) - en to da translation catalogue (30 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Edit
da: Redigér

en: Date
da: Dato

en: Message
da: Meddelelse

en: No log messages available.
da: Ingen logbeskeder til rådighed.

en: Country
da: Land

en: View
da: Vis

en: History
da: Historik

en: User
da: Bruger

en: Error
da: Fejl

en: Created
da: Oprettet

en: Hostname
da: Værtsnavn

en: Location
da: Lokation

en: Warning
da: Advarsel

en: Serial
da: Serienummer

en: Company
da: Virksomhed

en: Security
da: Sikkerhed

en: City
da: By

en: Notice
da: Notifikation

en: Changed
da: Ændret

en: Completed
da: Gennemført

en: Webform
da: Webformular

en: Organization
da: Organisation

en: Locked
da: Låst

en: About
da: Om

en: Log messages
da: Logmeddelelser

en: Draft
da: Kladde

en: Emergency
da: Nødsituation

en: Alert
da: Advarsel

en: Critical
da: Kritisk
