IP Info (1.2.0) - en to el translation catalogue (31 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Message
el: Μήνυμα

en: No log messages available.
el: Δεν υπάρχουν μηνύματα στο ημερολόγιο συστήματος.

en: Country
el: Χώρα

en: View
el: Προβολή

en: History
el: Ιστορικό

en: Region
el: Περιοχή

en: User
el: Χρήστης

en: Error
el: Σφάλμα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Hostname
el: Όνομα υπολογιστή

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Serial
el: Σειριακός αριθμός

en: Company
el: Εταιρία

en: City
el: Πόλη

en: Notice
el: Ειδοποίηση

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: Locked
el: Κλειδωμένο

en: About
el: Περί

en: Emergency
el: Έκτακτη ανάγκη

en: Alert
el: Συναγερμός

en: Critical
el: Κρίσιμο
