IP Info (1.2.0) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Message
eo: Mesaĝo

en: No log messages available.
eo: Loglibroj mesaĝoj ne ekzistas.

en: Country
eo: Lando

en: View
eo: Vidu

en: History
eo: Historio

en: Region
eo: Regiono

en: User
eo: Uzanto

en: Error
eo: Eraro

en: Created
eo: Kreita

en: Hostname
eo: Gastiganta nomo

en: Location
eo: Loko

en: City
eo: Urbo

en: Locked
eo: Ŝlosita
