IP Info (1.2.0) - en to et translation catalogue (31 entries)

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Message
et: Teade

en: No log messages available.
et: Logis ei ole teateid.

en: Country
et: Riik

en: View
et: Kuva

en: History
et: Ajalugu

en: Region
et: Regioon

en: User
et: Kasutaja

en: Error
et: Viga

en: Created
et: Loodud

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Location
et: Asukoht

en: Warning
et: Hoiatus

en: N/A
et: Puudub

en: Company
et: Asutus

en: City
et: Linn

en: Notice
et: Teavitus

en: Changed
et: Muudetud

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Webform
et: Veebivorm

en: Debug
et: Siluma

en: Locked
et: Lukus

en: About
et: Programmist

en: Draft
et: Mustand

en: Emergency
et: Hädaabi

en: Alert
et: Hoiatus

en: Critical
et: Kriitiline
