IP Info (1.2.0) - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Message
eu: Mezua

en: No log messages available.
eu: Ez dago log mezurik.

en: Country
eu: Herria

en: View
eu: Bista

en: History
eu: Historia

en: Region
eu: Atal

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Error
eu: Errorea

en: Created
eu: Sortua

en: Hostname
eu: Ostalari izena

en: Location
eu: Kokalekua

en: Warning
eu: Kontuz

en: Notice
eu: Ohartarazpena

en: Info
eu: Informazioa

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Completed
eu: Osatuta

en: Debug
eu: Araztu

en: Organization
eu: Erakundea

en: Locked
eu: Blokeatuta

en: About
eu: (r)i buruz

en: Emergency
eu: Larrialdia

en: Alert
eu: Alerta

en: Critical
eu: Larria
