IP Info (1.2.0) - en to fi translation catalogue (36 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Message
fi: Viesti

en: No log messages available.
fi: Yhtään lokimerkintää ei ole saatavilla.

en: Country
fi: Maa

en: View
fi: Näytä

en: History
fi: Historia

en: Region
fi: Alue

en: User
fi: Käyttäjä

en: Error
fi: Virhe

en: Created
fi: Luotu

en: Hostname
fi: Verkkotunnus

en: Location
fi: Sijainti

en: Warning
fi: Varoitus

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Serial
fi: Sarjanumero

en: Company
fi: Yritys

en: Security
fi: Turvallisuus

en: City
fi: Kaupunki

en: Notice
fi: Huomio

en: Info
fi: Tieto

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Completed
fi: Valmis

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Organization
fi: Organisaatio

en: Locked
fi: Lukittu

en: About
fi: Tietoja

en: Log messages
fi: Kirjaa viestit lokiin

en: Draft
fi: Keskeneräinen

en: Emergency
fi: Hätätila

en: Alert
fi: Varoitus

en: Critical
fi: Kriittinen
