IP Info (1.2.0) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Type
fil: Uri

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Date
fil: Petsa

en: Message
fil: Mensahe

en: View
fil: Tingnan

en: History
fil: Kasaysayan

en: Error
fil: Mali

en: Created
fil: Inilikha
