IP Info (1.2.0) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Country
ga: Tír

en: View
ga: Féach ar

en: History
ga: Stair

en: Created
ga: Cruthaithe

en: City
ga: Cathair

en: Completed
ga: Déanta
