IP Info (1.2.0) - en to gl translation catalogue (29 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Message
gl: Mensaxe

en: No log messages available.
gl: Non hai mensaxes de rexistro dispoñibles.

en: Country
gl: País

en: View
gl: Ver

en: History
gl: Historial

en: Region
gl: Área

en: User
gl: Usuario/a

en: Error
gl: Erro

en: Created
gl: Creado

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión

en: Location
gl: Localización

en: Warning
gl: Alerta

en: N/A
gl: N/D

en: Serial
gl: Número de serie

en: Company
gl: Compañía

en: Security
gl: Seguranza

en: Info
gl: Información

en: Changed
gl: Cambiado

en: Completed
gl: Completado

en: Webform
gl: Formulario web

en: Debug
gl: Depuración

en: Locked
gl: Bloqueado

en: About
gl: Información

en: Draft
gl: Borrador
