IP Info (1.2.0) - en to gu translation catalogue (17 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Message
gu: સંદેશ

en: View
gu: જુઓ

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Error
gu: ભુલ

en: Location
gu: સ્થાન

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: City
gu: શહેર

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: About
gu: વિશે

en: Emergency
gu: કટોકટી

en: Alert
gu: ચેતવણી
