IP Info (1.2.0) - en to he translation catalogue (35 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Message
he: הודעה

en: No log messages available.
he: לא קיימות הודעות יומן.

en: Country
he: מדינה

en: View
he: צפיה

en: History
he: היסטוריה

en: Region
he: איזור

en: User
he: משתמש

en: Error
he: שגיאה

en: Created
he: נוצר

en: Hostname
he: שם שרת

en: Location
he: מיקום

en: Warning
he: אזהרה

en: N/A
he: -ללא-

en: Serial
he: מספר סידורי

en: Company
he: חברה

en: Security
he: אבטחה

en: City
he: עיר

en: Notice
he: הודעה

en: Info
he: מידע

en: Changed
he: השתנה

en: Completed
he: נשלם

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Debug
he: אתר באגים

en: Organization
he: ארגון

en: Locked
he: נעול

en: About
he: אודות

en: Draft
he: טיוטה

en: Emergency
he: חירום

en: Alert
he: אתרעה

en: Critical
he: קריטי
