IP Info (1.2.0) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Message
hr: Poruka

en: No log messages available.
hr: Nema poruka u zapisniku.

en: Country
hr: Država

en: View
hr: Pregled

en: History
hr: Povijest

en: Region
hr: Regija

en: User
hr: Korisnik

en: Error
hr: Greška

en: Created
hr: Stvoreno

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: Location
hr: Lokacija

en: Warning
hr: Upozorenje

en: N/A
hr: N/D

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: Locked
hr: Zaključano

en: About
hr: Opis
