IP Info (1.2.0) - en to hu translation catalogue (39 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: Message
hu: Üzenet

en: No log messages available.
hu: Nincs egyetlen rögzített esemény sem.

en: Country
hu: Ország

en: View
hu: Megtekintés

en: History
hu: Történet

en: Region
hu: Régió

en: User
hu: Felhasználó

en: Error
hu: Hiba

en: Created
hu: Létrehozva

en: Hostname
hu: Kiszolgáló neve

en: Location
hu: Helyszín

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Serial
hu: Sorszám

en: Company
hu: Cég

en: Security
hu: Biztonság

en: City
hu: Város

en: Notice
hu: Megjegyzés

en: Info
hu: Infó

en: Changed
hu: Módosítva

en: Completed
hu: Teljesítve

en: Webform
hu: Űrlap

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Organization
hu: Szervezet

en: Locked
hu: Zárolt

en: About
hu: Leírás

en: Log messages
hu: Naplóüzenetek

en: Draft
hu: Vázlat

en: Behaviors
hu: Viselkedések

en: Connection
hu: Kapcsolat

en: Emergency
hu: Vészhelyzet

en: Alert
hu: Riasztás

en: Critical
hu: Kritikus

en: Starred
hu: Csillagozott
