IP Info (1.2.0) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: No log messages available.
hy: Որևէ լոգ հաղորդագրություն հասանելի չէ

en: Country
hy: Երկիր

en: View
hy: Դիտել

en: History
hy: Պատմություն

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: User
hy: Օգտագործող

en: Error
hy: Սխալ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Info
hy: Ինֆո

en: Locked
hy: Արգելափակված

en: Draft
hy: Սևագիր
