IP Info (1.2.0) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Edit
is: Breyta

en: Date
is: Dagsetning

en: Message
is: Skilaboð

en: No log messages available.
is: Engin kerfisskilaboð fáanleg.

en: Country
is: Land

en: View
is: Skoða

en: History
is: Saga

en: Region
is: Svæði

en: User
is: Notandi

en: Error
is: Villa

en: Created
is: Stofnað

en: Hostname
is: Vélarheiti

en: Location
is: Staðsetning

en: Warning
is: Viðvörun

en: N/A
is: Á ekki við

en: Company
is: Fyrirtæki

en: City
is: Borg

en: Notice
is: Tilkynning

en: Completed
is: Lokið

en: Organization
is: Stofnun

en: About
is: Um
