IP Info (1.2.0) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Message
jv: Pesen

en: No log messages available.
jv: Ora ānā pesen log sing disediaknā.

en: Country
jv: Negara

en: View
jv: Tampilan

en: History
jv: Sejarah

en: User
jv: Panganggo

en: Error
jv: Salah

en: Created
jv: Digawé

en: Hostname
jv: Jeneng Host

en: Location
jv: Lokasi

en: Warning
jv: Weling

en: Security
jv: Jagabaya

en: Locked
jv: Dikunci

en: About
jv: Ngenani
