IP Info (1.2.0) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Country
ka: ქვეყანა

en: History
ka: ისტორია

en: Region
ka: რეგიონი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Error
ka: შეცდომა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Info
ka: ინფო
