IP Info (1.2.0) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Message
kk: Хабарлама

en: No log messages available.
kk: Жазба жоқ.

en: View
kk: Қарау

en: History
kk: Тарих

en: Region
kk: Аумақ

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Error
kk: Қате

en: Created
kk: Құрылған

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Location
kk: Орналасуы
