IP Info (1.2.0) - en to km translation catalogue (21 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Message
km: សារ

en: No log messages available.
km: មិន​មាន​សារ​កំណត់ហេតុ​ឡើយ ។

en: View
km: មើល

en: History
km: ប្រវត្តិ

en: Region
km: តំបន់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Error
km: កំហុស

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Hostname
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Location
km: ទីតាំង

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: N/A
km: គ្មាន

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: Locked
km: ជាប់​សោ

en: About
km: អំពី
