IP Info (1.2.0) - en to kn translation catalogue (31 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: History
kn: ಇತಿಹಾಸ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Hostname
kn: ಅತಿಥೇಯದ ಹೆಸರು

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Serial
kn: ಸರಣಿ

en: Company
kn: ಕಂಪನಿ

en: Security
kn: ಸುರಕ್ಷತೆ

en: Notice
kn: ಸೂಚನೆ

en: Info
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Completed
kn: ಪೂರ್ಣಗೊಂಡಿದೆ

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ

en: Organization
kn: ಸಂಸ್ಥೆ

en: Locked
kn: ಲಾಕ್‌ ಮಾಡಲಾದ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Draft
kn: ಡ್ರಾಪ್ಟ್

en: Connection
kn: ಸಂಪರ್ಕ

en: Emergency
kn: ತುರ್ತು

en: Alert
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Critical
kn: ಸಂದಿಗ್ಧ
