IP Info (1.2.0) - en to ku translation catalogue (21 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Message
ku: پەیام

en: No log messages available.
ku: هیچ پەیامێکی تۆمار نییە.

en: View
ku: پیشاندان

en: History
ku: مێژوو

en: Region
ku: ناوچە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Error
ku: هەڵە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Hostname
ku: ناوی خانەخوێ

en: Location
ku: شوێن

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: N/A
ku: نییە

en: Info
ku: زانیاری

en: Debug
ku: هەڵدۆزین

en: Locked
ku: کلیلدراوە

en: About
ku: دەربارە
