IP Info (1.2.0) - en to lt translation catalogue (34 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Message
lt: Žinutė

en: No log messages available.
lt: Nėra įrašų.

en: Country
lt: Šalis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: History
lt: Istorija

en: Region
lt: Sritis

en: User
lt: Narys

en: Error
lt: Klaida

en: Created
lt: Sukurta

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Location
lt: Vieta

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: N/A
lt: N/D

en: Serial
lt: Serija

en: Company
lt: Įmonė

en: Security
lt: Saugumas

en: City
lt: Miestas

en: Notice
lt: Įspėjimas

en: Info
lt: Informacija

en: Changed
lt: Pakeista

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Webform
lt: Web forma

en: Debug
lt: Derinimas

en: Locked
lt: Užrakinta

en: About
lt: Apie

en: Log messages
lt: Log žinutės

en: Draft
lt: Juodraštis

en: Critical
lt: Kritinė

en: Starred
lt: Žvaigždės
