IP Info (1.2.0) - en to lv translation catalogue (29 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Message
lv: Ziņojums

en: No log messages available.
lv: Nav pieejams neviens žurnāla pieraksts.

en: Country
lv: Valsts

en: View
lv: Skatīt

en: History
lv: Vēsture

en: Region
lv: Reģions

en: User
lv: Lietotājs

en: Error
lv: Kļūda

en: Created
lv: Izveidots

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: N/A
lv: N/P

en: Company
lv: Uzņēmums

en: Security
lv: Drošība

en: City
lv: Pilsēta

en: Notice
lv: Paziņojums

en: Changed
lv: Labots

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Webform
lv: Webforma

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Locked
lv: Slēgts

en: About
lv: Par

en: Draft
lv: Melnraksts
