IP Info (1.2.0) - en to ml translation catalogue (17 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Type
ml: തരം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Country
ml: രാജ്യം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: History
ml: ചരിത്രം

en: Region
ml: പ്രദേശം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Hostname
ml: ഹോസ്റ്റിന്റെ പേര്

en: Warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്

en: Notice
ml: നോട്ടീസ്

en: Info
ml: വിവരം

en: Critical
ml: നിര്‍ണ്ണായകമായ
