IP Info (1.2.0) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Message
mn: Зурвас

en: No log messages available.
mn: Журналын зурвасын олдоц илэpсэнгүй.

en: Country
mn: Улс

en: View
mn: Харах

en: History
mn: Түүх

en: Region
mn: Бүс

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Error
mn: Алдаа

en: Created
mn: Үүссэн

en: Hostname
mn: Хостийн нэр

en: Location
mn: Байрлал

en: Locked
mn: Цоожлогдсон
