IP Info (1.2.0) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Edit
mr: संपादन

en: Date
mr: दिनांक

en: Message
mr: संदेश

en: Country
mr: देश

en: View
mr: बघा

en: History
mr: इतिहास

en: Region
mr: क्षेत्र

en: User
mr: सदस्य

en: Error
mr: तृटी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Hostname
mr: होस्टनेम

en: Location
mr: स्थळ

en: Locked
mr: कुपुपबंद
