IP Info (1.2.0) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Message
my: သတင်း

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: History
my: သမိုင်းမှတ်တမ်း

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Error
my: အမှား

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Info
my: အချက်အလက်

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: Locked
my: ပိတ်ထားသည်

en: About
my: အကြောင်း

en: Draft
my: မူကြမ်း
