IP Info (1.2.0) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Message
ne: सन्देश

en: No log messages available.
ne: लग सन्देश उपलब्ध छैन

en: View
ne: दृश्य

en: History
ne: इतिहास

en: Region
ne: क्षेत्र

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Error
ne: त्रुटि

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: Location
ne: स्थान

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Info
ne: जानकारी

en: Locked
ne: बन्देज गरिएको

en: About
ne: बारेमा
