IP Info (1.2.0) - en to nl translation catalogue (36 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Message
nl: Bericht

en: No log messages available.
nl: Geen logberichten beschikbaar.

en: Country
nl: Land

en: View
nl: Weergeven

en: History
nl: Historie

en: Region
nl: Gebied

en: User
nl: Gebruiker

en: Error
nl: Fout

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Location
nl: Locatie

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Serial
nl: Serienummer

en: Company
nl: Bedrijf

en: Security
nl: Beveiliging

en: City
nl: Plaats

en: Notice
nl: Mededeling

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Completed
nl: Voltooid

en: Webform
nl: Formulier

en: Organization
nl: Organisatie

en: Locked
nl: Vergrendeld

en: About
nl: Over

en: Log messages
nl: Log berichten

en: Draft
nl: Concept

en: Behaviors
nl: Gedrag

en: Connection
nl: Verbinding

en: Emergency
nl: Noodtoestand

en: Alert
nl: Alarm

en: Critical
nl: Kritisch

en: Starred
nl: Gemarkeerd

en: Basic info
nl: Basisinformatie
